Ana Sayfa // Home Page

Make my homepage  // 
Ana sayfam yap 

Advice your friend // 
Arkadaşına tavsiye et


















 

 

 

 

 

 

MARITIME ACTIVITIES // DENİZCİLİK ETKİNLİKLERİ
Date //
Tarih
Name of the
Event
//
Etkinliğin İsmi
Place // Yer
Website // Web Sitesi
11-14.03.2015 Exposhipping Europort Istanbul Istanbul, Turkey www.europort-istanbul.com
18-20.03.2015 Maritime Vietnam Ho Chi Minh, Vietnam www.maritimeshows.com/vietnam
02-04.04.2015 SMM India 2015 Mumbai, India www.smm-india.com
14-16.04.2015 Ocean Business 2015 Southampton, UK www.oceanbusiness.com
19-24.04.2015 The 10th Singapore Maritime Week Singapore www.smw.sg
21-23.04.2015 Sinaval-Eurofishing Expo, Conferences & Networking Bilbao, Spain www.sinaval.eu
21-23.04.2015 Sea Asia 2015 Singapore www.sea-asia.com
29-30.04.2015 Port Finance International Istanbul Istanbul, Turkey www.portfinanceinternational.com
07.05.2015 11th Trans Middle East 2015 Doha, Qatar www.transportevents.com
11-13.05.2016 China International Marina, Port & Shipbuilding Fair Nanjing, China www.cimps-europort.com
18-21.05.2015 AWEA Offshore Windpower 2015 Conference & Exhibition Orlando, USA www.awea.org
19-20.05.2015 Tugnology 2015 London, UK www.tugandsalvage.com
21.05.2015 Istanbul Ship Finance Forum Istanbul, Turkey www.marinemoney.com
28-29.05.2015 4th Black Sea Ports & Shipping 2015 Istanbul, Turkey www.transportevents.com
02-05.06.2015 Nor-Shipping 2015 Oslo, Norway www.nor-shipping.com
04.06.2015 Norway Ship & Offshore Finance Forum Oslo, Norway www.marinemoney.com
09-11.06.2015 TOC Europe Rotterdam, Netherlands www.tocevents-europe.com
10-13.06.2015 MTB Superyachts Algarve www.coplandevents.com
11-12.06.2015 Cruise Shipping Asia Busan, Korea www.cruiseshippingmiami.com
16-18.06.2015 Marine Money Week New York, USA www.marinemoney.com
23-26.06.2015 Brasil Offshore Rio de Janeiro, Brazil www.brasiloffshore.com
25.06.2015 China Offshore Finance Forum Dalian, China www.marinemoney.com
25.06.2015 13th ASEAN Ports and Shipping 2015 Jakarta, Indonesia www.transportevents.com
11-13.08.2015 Marintec South America Rio de Janeiro, Brazil www.navalshore.com.br
09-10.09.2015 The London Maritime Event for Purchasing & Supply London, UK www.impalondon.com
08-11.09.2015 Offshore Europe 2015 Oil & Gas Conference & Exhibition Aberdeen, UK www.offshore-europe.co.uk
09-11.09.2015 Seatrade Europe Cruise & River Cruise Convention Hamburg, Germany www.seatrade-europe.com
17-18.09.2015 10th Southern Asia Ports, Logistics & Shipping 2015 Mumbai, India www.transportevents.com
22-25.09.2015 NEVA 2015 St Petersburg, Russia www.neva.transtec-neva.com
23-25.09.2015 INMEX SMM India 2015 Mumbai, India www.inmex-smm-india.com
03-07.10.2015 Interferry 40th Annual Conference Copenhagen www.interferry.com
12.10.2015 5th Offshore Wind Installation and Maintenance Conference Amsterdam, The Netherlands http://offshore-energy.biz
12-15.10.2015 Dynamic Positioning Conference 2015 Houston, USA www.dynamic-positioning.com
13-14.10.2015 Offshore Energy 2015 Amsterdam, The Netherlands http://offshore-energy.biz
13-15.10.2015 TOC Container Supply Chain: Americas Panama City, Panama www.tocevents-americas.com
20-23.10.2015 Kormarine 2015 Busan, Korea www.kormarine.com
27-29.10.2015 OTC Brasil 2015 Rio de Janeiro, Brazil www.otcbrasil.org
29.10.2015 2nd Mare Forum Fort Lauderdale Yacht Summit 2015 Fort Lauderdale – USA www.mareforum.com
29-30.10.2015 13th Intermodal Africa 2015 Lusaka, Zambia www.transportevents.com
02-06.11.2015 IBIA Annual Convention 2015 Cancun, Mexico www.ibia.net
03-05.11.2015 Deepwater Operations 2015 Galveston, Texas, USA www.deepwateroperations.com
03-06.11.2015 Europort 2015 Rotterdam, The Netherlands www.europort.nl
05-09.11.2015 The Fort Lauderdale International Boat Show Fort Lauderdale, Florida www.showmanagement.com
09-12.11.2015 ADIPEC 2015 International Petroleum Exhibition & Conference Abu Dhabi, UAE www.adipec.com
10-12.11.2015 6th Gas Fuelled Ships Conference Hamburg, Germany www.motorship.com/gfsconference
17-19.11.2015 METS 2015 Marine Equipment Trade Show Amsterdam, The Netherlands www.metstrade.com
01-03.12.2015 International Workboat Show 2015 New Orleans, USA www.workboatshow.com
28-29.01.2016 10th Indian Ocean Ports and Logistics 2016 Reunion Island www.transportevents.com
24-25.02.2016 SMM Istanbul Istanbul, Turkey www.smm-istanbul.com
06-09.09.2016 27th SMM Hamburg Hamburg, Germany www.hamburg-messe.de/smm
01-03.11.2016 SMEM Seatrade Middle East Maritime 2016 Dubai, UAE www.seatrade-middleeast.com

 

 

 













 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

< back // geri

  
  
  
  
  
  Download
the media file

  İngilizce medya
dosyasını indirin


  
  


 


  


home//ana sayfa   about us//biz   info//bilgi   library//arşiv   adverts//reklamlar   subscription//abonelik   contact//iletişim  
links//linkler   events//etkinlikler   Turkish shipping guide//Türk denizcilik rehberi   job opportunities//iş olanakları

Copyright © 2005-2015   marine&commerce  ULUSLARARASI DENİZ ve TİCARET
 
legal notice//yasal uyarı